مشاوره

شرکت گسترش برودت زاگرس(GBZ) در سال ۱۳۷۶ ، برای تولید سیستم‌های برودتی صنعتی ایجاد گردید. این مجموعه در طول بیست سال فعالیت مستمر خود، از رشد و توسعه مناسبی برخوردار بوده است. شرکت گسترش برودت زاگرس، با در اختیار داشتن کارکنان ماهر و طراحان متخصص بومی، ساخت تابلو برق های PLC به همراه کنترل کننده‌های مضاعف و شیرهای انبساط الکترونیکی(با ضمانت ۵ ساله) را آغاز نمود و اکنون با گسترش تیم تحقیق و توسعه خود، اقدام به طراحی و تولید دستگاه‌های مرتبط با بخش سردخانه از قبیل دستگاه بستنی ساز، نموده است.

فرم درخواست مشاوره امکان سنجی احداث سردخانه
فرم درخواست مشاوره رنگ آوری میوه

ساخت سردخانه نوعی سرمایه گذاری بزرگ محسوب‌‌ می‌گردد. کلمه سرمایه‌گذاری همواره با کلمه ریسک همراه بوده و هر سرمایه‌گذار با محاسبه ریسک‌های موجود شروع به سرمایه‌گذاری می‌نماید.

اعطای وام جهت احداث سردخانه‌ صنعتی به طور معمول توسط بانک کشاورزی و بانک صنعت و معدن صورت می‌گیرد. نوشتن یک طرح توجیهی مناسب از مهمترین مراحل دریافت وام‌‌ می‌باشد که در بخش بعدی به تفصیل به آن خواهیم پرداخت.

فرم درخواست مشاوره وام و تسهیلات بانکی و سردخانه

شرکت گسترش برودت زاگرس (GBZ) با داشتن ظرفیت بالا و ۵ تیم اجرایی مجزا توانسته بیش از ۱۰۰ سردخانه کوچک و بزرگ را در سرتاسر ایران تجهیز و راه اندازی نماید.
خدمات پس از فروش مجموعه شامل یک سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات فنی و اجرایی است..

فرم درخواست مشاوره ساخت سردخانه فریونی و آمونیاکی