محصولات

با توجه به کاربرد اکثریت سردخانه‌های کشور در صنایع غذایی،دارویی و لبنیاتی، ایجاد وقفه در تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای این سیستم‌ها باعث خارج شدن محصولات از رده‌ی سلامت و ایجاد خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری می‌گردد، از این رو سرعت عمل در بخش خدمات و راه‌اندازی مجدد به موقع دستگاه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به اینکه ساخت سردخانه هزینه قابل توجهی را می‌طلبد. بنابراین اگر در مشاوره و مراحل اجرایی آن تسلط بر کار وجود نداشته باشد، می‌تواند سرمایه گذاری را با شکستی بزرگ مواجه کند. شرکت سازنده سردخانه، باید علاوه بر اجرای صحیح اصول احداث، به تمامی نکات فنی، ایمنی، بهداشتی، اشراف کامل داشته و با طراحی دقیق و با دیدی تخصصی سردخانه ای بدون نقص و حرفه ای را احداث نماید. دانش فنی، تجربه، استفاده از متریال با کیفیت، پیش بینی تمام فاکتور های مهم همگی از ویژگی های یک شرکت سازنده معتبر و صاحب سبک است.

شرکت برودت زاگرس با کارشناسان و مهندسین مجرب و آشنا با فناوری روز دنیا و با بیش از 400 سردخانه‌ی فعال در کشور و با ارائه‌ی خدمات تعمیر، نگهداری، سرویس‌های دوره‌ای و ارسال نیروهای مجرب در کوتاه‌ترین زمان ممکن نقش بزرگی را در این بخش ایفا نموده و رضایتمندی 98 درصدی مشتریان، نامی آشنا در دنیای صنعت احداث سردخانه است. این شرکت با ارائه مشاوره تخصصی و طراحی و ساخت انواع سردخانه خود را متعهد به ارائه بهترین تولید می داند. شرکت برودت زاگرس برای کیفیت بالای ساخت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی تمام توان و تلاش خود را به کار می بندد تا خدمات ارزنده ای در عرصه صنعت ارائه نماید.

مشاهده پروژه ها